Ανακήρυξη οριστικού καταλόγου υποψηφίων για τις εκλογές στο Επιμελητήριο

Ανακήρυξη οριστικού καταλόγου υποψηφίων για τις εκλογές στο Επιμελητήριο

Η Εκλογική Επιτροπή του Επιμελητηρίου Αιτωλοακαρνανίας σύμφωνα με τις διατάξεις των Π.Δ. 372/92, Π.Δ. 193/97, Π.Δ. 309/1997 Π.Δ. 164/01 & Π.Δ. 52/06, αφού αποφάσισε οριστικά επί των ενστάσεων, προβαίνει στην σύνταξη του οριστικού καταλόγου των ανακηρυχθέντων υποψηφίων σύμφωνα με το άρθρο 7 παράγραφος 3.

Ο οριστικός κατάλογος των ανακηρυχθέντων υποψηφίων για τις Εκλογές που θα διεξαχθούν στις 10 και 11 Δεκεμβρίου 2017 ημέρες Κυριακή και Δευτέρα στο Αγρίνιο στο κτίριο του Επιμελητηρίου Αιτωλοακαρνανίας Παπαστράτου 53 & Σμύρνης 1 καθώς και στα παραρτήματα του Επιμελητηρίου και ώρες από 07:00 π.μ. έως 19:00 μ.μ. έχει ως εξής:

Α) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ “ΕΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΔΡΑΣΗ”
ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΤΣΙΧΡΙΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ (ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ) ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3. ΓΙΟΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΔΑΒΑΝΕΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΖΑΝΤΡΑΒΕΛΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6. ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
7. ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
9. ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΚΩΣΤΙΚΟΓΛΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
11. ΜΑΣΤΡΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13. ΜΗΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΜΗΛΙΩΤΗ ( ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΥ) ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15. ΜΠΑΛΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
16. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17. ΠΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
18. ΣΙΟΝΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΣΟΥΖΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
21. ΦΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
22. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΜΗΜΑ ΕΞΑΓΩΓΩΝ
1. ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΜΠΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ
1. ΓΚΕΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
3. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΣΑΪΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΠΑΥΛΟΥ
4. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΠΙΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
11. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
14. ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
15. ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
16. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18. ΤΖΕΛΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19. ΤΣΑΝΤΖΑΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
20. ΧΑΒΕΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
21. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
1. ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΖΑΒΕΡΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4. ΝΑΚΟΥ – ΒΑΒΟΥΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
5. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΤΟΝΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΝΤΕΝΙΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΜΠΕΡΗ (ΚΑΤΣΟΥΔΑ) ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5. ΚΙΤΣΟΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΚΟΣΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
7. ΚΟΥΡΙΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΜΕΛΑΧΡΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ (ΦΩΝΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
9. ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
10. ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΠΑΓΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
12. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΣΟΥΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
15. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
16. ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ (ΡΟΚΚΟΥ) ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ
18. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ “ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ”
ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΑΔΑΜ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
5. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
6. ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9. ΚΟΥΣΑΡΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΚΟΥΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
11. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
12. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
13. ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
14. ΜΑΝΔΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15. ΜΕΡΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ
16. ΜΗΤΡΟΝΙΚΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΜΟΥΡΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18. ΜΟΥΡΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
19. ΜΠΕΧΛΙΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
20. ΝΤΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21. ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
22. ΠΑΓΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23. ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
24. ΡΙΣΒΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
25. ΣΑΡΑΓΚΑΝΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
26. ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
27. ΤΣΕΡΠΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
28. ΦΡΑΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
29. ΧΟΛΕΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΕΞΑΓΩΓΩΝ
1. ΜΠΛΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΨΙΜΑΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ
1. ΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
3. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΚΑΡΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΚΑΤΣΙΠΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
8. ΚΟΥΚΟΣΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
10. ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΣΙΔΗΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
13. ΣΩΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
14. ΤΣΟΥΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
15. ΦΩΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16. ΧΑΣΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
1. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
2. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΤΣΑΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΔΑΜ
3. ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΚΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
5. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΚΟΚΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΚΟΚΟΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΚΩΝΣΤΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ
11. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
12. ΤΡΑΓΟΥΛΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΤΣΑΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΤΣΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΦΛΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
16. ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
17. ΧΕΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Η σχετική με την ανακήρυξη απόφαση της εκλογικής επιτροπής αναρτάται σε εμφανές σημείο στο
εκλογικό κέντρο (Επιμελητήριο Αιτωλοακαρνανίας) στο Αγρίνιο οδός Παπαστράτου αρ. 53 και
Σμύρνης αρ. 1, προκειμένου να λάβουν γνώση οι εκλογείς.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
Ξενοφών Υφαντής
Δικηγόρος Αγρινίου