Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ο Κώστας Λαπαβίτσας στο Αγρίνιο
![](https://redlineagrinio.gr/wpress/wp-content/uploads/2024/04/enotiki-protovoylia-mera-25-1.png)
Ο Κώστας Λαπαβίτσας, καθηγητής οικονομικών στο πανεπιστήμιο του Λονδίνου, πρώην βουλευτής και υποψήφιος ευρωβουλευτής του ψηφοδελτίου Ενωτική Πρωτοβουλία ΜέΡΑ25 / ΑΝΑΤΡΕΠΤΙΚΗ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ θα επισκεφτεί το ΑΓΡΙΝΙΟ την μεγάλη Πέμπτη, 2 Μαΐου 2024. Θα έχει παρουσία σε τοπικά μέσα μαζικής ενημέρωσης, θα περιοδεύσει στο κέντρο της πόλης και στις 1:30 μμ θα μιλήσει σε συνάντηση φίλων του συνδυασμού στο Ουζερί “ΡΑΝΤΕΒΟΥ”, Παπαστράτου 68 Β.
Σχόλια (0)